Sprzedaż hurtowa

 Nasze torebki i portfele w hurcie

Jeśli szukasz pięknych nowych produktów do sprzedaży w butiku lub sklepie internetowym, to nie szukać dalej. Oferujemy szeroką gamę eleganckich torebek i portfeli, aby pasowały do wszystkich stylów i witryn sklepowych. Od modnych torebek na ramię do uroczych nadrukowanych akcesoriów; nasze różnorodność produktów sprawia, że mamy coś dla każdego!

Jako lululubags.pl jesteśmy oficjalnym producentem i dystrybutorem marek Miss Lulu i Kono. Staramy się dostarczać wysokiej jakości produkty, które również są  przystępne pod względem kosztów. Kompetencyjne ceny sprawiają, że również Ty jesteś w stanie nakładać rozsądną marże dla swojego biznesu, a Twoi klienci będą zadowoleni. Jeśli podoba ci się nasz wybór torebek, plecaków, walizek i akcesoriów, to spróbuj złożyć małe zamówienie.Jesteśmy pewni, że nasze produkty i obsługa klienta Cię nie zawiedzie!

Nasza strona internetowa jest łatwa w użyciu, działa tak samo jak każda inna. Wystarczy zapełnić koszyk (znajdujący się w prawym górnym rogu strony internetowej) produktami i zapoznać się z ważnymi informacjami w procesie zamawiania. Nasza strona jest bezpośrednio połączona z systemem, dzięki czemu mamy pewność, że zamawiane przez Ciebie produkty znajdują się w naszym magazynie.

 

Regulamin i zasady

Minimalna wartość zamówienia wynosi 500 zł (£100), nie wliczając w to podatku VAT. Nie posiadamy wymagań co do minimalnej liczby produktów, które należy zakupic. Zamówienie można złożyc na pojedyncze sztuki produktów. Oferujemy darmową przesyłkę w obrębie Wielkiej Brytanii za zamówienia o wartości powyżej 1000 zł (£200), nie wliczając w to podatku VAT. Wymagamy zapłaty w całości przed wysyłką i realizacją Twojego zamówienia. Gdy Twoje zamówienie zostanie wysłane, wyślemy do Ciebie wiadomość email z kuponem, który możesz użyć przy swoim następnym zamówieniu (np. kupon na 250 zł do użycia w przeciągu 30 dni). Oferujemy gamę zniżek, jak hurtowy rabat za złożenie zamówienia o danej wartości. Rabaty te zaczynają się już od 2500 zł (£500), za które otrzymasz rabat w wysokości 5%, dla zamówień powyżej 5000 zł (£1000) oferujemy 10%. Maksymalna wartość rabatu naliczonego za zamówienie wynosi 15% i przysługuje każdemu, kto wyda na naszej stronie 25000 zł (£5000). Pełny regulamin i zasady promocji i rabatów dostępne są w odnośniku po prawej stronie - patrz ULGI I PROMOCJE.

Darmowa wysyłka nie obowiązuje w połączeniu z innymi promocjami, jak np. w czasie Black Friday.

 

Ze względu mna ciągą ekspansję produktów i serwisów naszej firmy

Formularz kontaktowy

Nadawca:

Email nadawcy:

Wiadomość:

Wpisz kod w poniższym polu:

DARMOWA WYSYŁKA
DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 1000 ZŁ
SPECJALNY PREZENT
PODARUJ IDEALNY PREZENT SWYM BLISKIM
ZWROT PIENIĘDZY
GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY