Sposób płatności

Akceptujemy wszystkie główne karty kredytowe i debetowe z wyjątkiem American Express. Nasza usługa płatnicza jest za pośrednictwem Sage Pay, jednej z największych i najbardziej zabezpieczonych bram płatniczych w Wielkiej Brytanii. Nie przechowujemy żadnych osobistych informacji bankowych na naszym systemie.
 
Ze względów bezpieczeństwa SagePay może przyjmować wyłącznie karty kredytowe/debetowe odpowiadające adresowi rachunku karty.
 
Jeśli płatność nie zostanie zrealizowana, proszę sprawdzić adres, który został podany do płatności kartą, ponieważ adres i kod pocztowy muszą pasować do karty. Jeśli płatność nie powiedzie się, Twoje zamówienie zostanie automatycznie odrzucone.
 
SagePay akceptuje tylko 100% bezpiecznych płatności, jeżeli którekolwiek z Twoich danych nie pasuje do danych karty, np. adres, kod pocztowy, numer domu, nazwisko lub kod bezpieczeństwa, SagePay odrzuci płatność i nie zostanie ona pobrana. Twój bank może próbować wysłać płatność, nawet jeśli SagePay odrzucił transakcję. Wtedy pieniądze zostaną zwrócone do Twojego konta bankowego w przeciągu pięciu dni roboczych. 
 
Wyłącznie Twój bank jest w stanie zwrócić fundusze na Twoje konto. SagePay jest pośrednikiem pomiędzy naszym i Twoim bankiem i z racji tego, jako platforma, nie jest w stanie zwrócić funduszy bezpośrednio na Twoje konto.
 
Możliwa jest również płatność "przez telefon". Wystarczy zadzwonić do naszego biura i dokonać płatności kartą przez telefon, przy pomocy terminala.
 
Alternatywnie akceptujemy przelewy bankowe.
 
Jeśli chcesz zapłacić przelewem bankowym, skontaktuj się z nami, aby upewnić się, że masz prawidłowe dane bankowe, ponieważ od czasu do czasu możemy je zmieniać.
 
Żadna z zamówień nie zostanie wysłana bez zapłaty.
Darmowa dostawa
Dla zamówień na całym świecie powyżej £200
Specjalny prezent
Podaruj swoim bliskim idealny prezent
Zwrot pieniędzy
W przypadku niezadowolenia z produktu zostanie dokonany zwrot pieniędzy

online sexcam