O nas

 

Jesteśmy oficjalnym projektantem, producentem i dystrybutorem marki Miss Lulu i Kono.Pracujemy ciężko, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami mody; przynieść Państwu konkurencyjne ceny oraz wspaniałe produkty.Obsługujemy sklepy wszelkiego rodzaju i wielkości, a nasze produkty sprzedają się w różnych miejscach w całej Europie. Nasze produkty branż Miss Lulu i Kono pojawiają się na półkach nowych butików, sklepów oraz sklepów internetowych każdego miesiąca. Nasze niesamowite torebki stają się coraz bardziej powszechnie uznawane w całym świecie mody.

 

Produkujemy szeroką gamę pięknych torebek, torebek, plecaków, portfeli i akcesoriów, aby zapewnić stale rozwijającą się gamę niesamowitych modnych produktów. Od eleganckich i klasycznych torebek, do słodkich i eleganckich kopertówek; jesteśmy pewni, że mamy coś dla każdego. Nasze hurtowe torebki są dostępne w niskich cenach, by być bardziej przystępne dla wszystkich biznesów, małych i dużych.

 

Nasza nowa marka Kono zyskuje z dnia na dzień coraz więcej uznania, a nasz rozwijający się asortyment walizek i plecaków otrzymuje świetne opinie na temat ich trwałości i wzornictwa. Wraz z tym, że nasze walizki stają się coraz bardziej popularny z dnia na dzień, teraz jest najlepszy czas, aby uzyskać kilka hurtowych walizek od istniejącego renomowanego dostawcy.

 

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych marek i produktów, zapoznaj się z innymi informacjami znajdującymi się po prawej stronie; lub wyślij nam e-mail pod adres enquiries@lulubags.co.uk

DARMOWA WYSYŁKA
DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 1000 ZŁ
SPECJALNY PREZENT
PODARUJ IDEALNY PREZENT SWYM BLISKIM
ZWROT PIENIĘDZY
GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY