O nas

Jesteśmy oficjalnym projektantem, producentem i dystrybutorem marek Miss Lulu i Kono. Ciężko pracujemy, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami w modzie; aby dostarczyć Ci wspaniałe produkty w konkurencyjnych cenach. Obsługujemy sklepy wszystkich typów i rozmiarów, a nasze produkty sprzedajemy w wielu różnych lokalizacjach w całej Europie. Z wieloma nowymi butikami, sklepy na głównych ulicach i sklepy internetowe co miesiąc zaopatrują Miss Lulu i Kono. Nasze niesamowite torebki stają się coraz bardziej rozpoznawalną marką w całym świecie mody.
 
Produkujemy szeroką gamę przepięknych torebek, toreb na zakupy, plecaków, torebek i akcesoriów; aby zapewnić stale rozwijającą się gamę niesamowitych, modnych produktów. Od eleganckich i klasycznych torebek po urocze i szykowne kopertówki; jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze torebki hurtowe są dostępne w niskich cenach, na warunkach odpowiadających wszystkim małym i dużym firmom.
 
Nasza nowa marka Kono przyciąga coraz większą uwagę każdego dnia, a nasza stale ewoluująca oferta walizek i plecaków otrzymuje świetne recenzje pod względem trwałości i wzornictwa. Ponieważ nasz bagaż z każdym dniem staje się coraz bardziej popularny, teraz jest świetny czas, aby kupić hurtowo walizki od istniejącego renomowanego dostawcy.
 
Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych marek i produktów, zapoznaj się z naszymi innymi stronami informacyjnymi wyświetlanymi po prawej stronie; lub wyślij nam e-mail na adres enquiries@lulubags.co.uk
Darmowa dostawa
Dla zamówień na całym świecie powyżej £200
Specjalny prezent
Podaruj swoim bliskim idealny prezent
Zwrot pieniędzy
W przypadku niezadowolenia z produktu zostanie dokonany zwrot pieniędzy

online sexcam